Jak rezerwować?

 1. Wyszukaj najlepszą ofertę – wypełniając odpowiednie pola wyszukiwarki określ, jakiej wycieczki szukasz. Na Twoim ekranie pokaże się lista propozycji, które spełniają Twoje oczekiwania. Zapoznaj się ze szczegółami wybranej oferty oraz z warunkami uczestnictwa i ubezpieczenia. Na tym etapie zachęcamy Państwa do kontaktu z Naszym konsultantem w celu zapoznania się z pełną ofertą katalogową.

 2. Dokonaj wstępnej rezerwacji – jest ona zupełnie niezobowiązująca. Podaj termin, miejsce wylotu, rodzaj wyżywienia i zakwaterowania. Napisz do nas.

 3. Po wysłaniu formularza klient otrzymuje mailowe potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia. W ciągu kilku godzin od momentu otrzymania formularza konsultant kontaktuje się z Państwem potwierdzając aktualność i zgodność wybranej przez Państwa imprezy turystycznej.

 4. Nasi doradcy przedstawią warianty dodatkowego ubezpieczenia. Każda impreza turystyczna objęta jest obowiązkiem ubezpieczenia każdego uczestnika, my dajemy Państwu wybór najbardziej korzystnego, a także możliwość ubezpieczenia od Kosztów Rezygnacji.

 5. Po ostatecznym potwierdzeniu ceny oraz dostępności wybranej oferty klient ma do wyboru dwie możliwości podpisania umowy. Pierwsza to osobiście w siedzibie naszego biura lub konsultant przesyła do klienta drogą elektroniczną podpisaną umowę wraz z warunkami uczestnictwa wybranego organizatora. Dokumenty należy podpisać i odesłać faksem/drogą elektroniczną wraz z dowodem wpłaty. Jednocześnie biuro przesyła oryginał umowy pocztą tradycyjną z dodatkową zaadresowaną i opłaconą kopertą zwrotną. Po podpisaniu dokumentów klient jedną kopię przesyła z powrotem do biura.

  PŁATNOŚCI

 6. Niezależnie od ceny imprezy zaliczka wynosi 25% w przypadku gdy data wylotu/zakwaterowania nie jest krótsza niż 30 dni. Pozostałe 75% klient wpłaca 30 dni przed wylotem. W przypadku dokonania płatności osobiście w biurze gotówką klient może dokonać opłaty w walucie PLN lub EURO. Istnieje możliwość płatności przelewem również w obydwu walutach. Część biur pozwala na opłacenie imprezy turystycznej kartą kredytową.

  PARKING

 7. Posiadamy pełną gamę wyboru parkingów przy lotniskach wylotu. Skontaktuj się z nami.

 

 

Formularz kontaktowy

Pozostało znaków:  1500